Par mums

Kāpņu projektēšana, izgatavošana un uzstādīšana ir viena no uzņēmuma Kāpnes LV darbības nozarēm. Tā darbība aizsākta jau 1987. gadā, kad uzņēmuma pamatlicējs, toreiz slavenākās galdniecības vadītājs, nolēma dibināt savu uzņēmumu.
Kopš tā laika notikusi nemītga attīstība, izveidoti ražošanas cehi un savākta teicama meistaru komanda. 30 gadu laikā esam aptvēruši ne tikai Latvijas tirgu, bet izveidojuši arī ievērojamu eksportu Skandināvijas valstīs.

Uņēmuma Kāpnes LV pamatdarbības veidi ir kāpņu, durvju, virtuves un mājas mēbeļu projektēšana, izgatavošana un interjera dizaina izstrāde.

Kāpnes LV piedāvā gan budžeta klases kāpnes privātmājām, gan vissarežģītākās konfigurācijas kāpnes izsmalcinātam interjeram, kā arī profesionālā interjera risinājumus uzņēmumiem - kafejnīcām, restorāniem, veikaliem, birojiem, viesnīcām, vai jebkurai citai publiskajai telpai.

Sazinieties ar mums un esam pārliecināti, ka atradīsim ideālo risinājumu jebkuras sarežģītības objektiem. Vai tās būtu vienkāršas askētiskas kāpnes, vai eksluzīvs kokgriezumiem rotāts interjera risinājums.

Gadiem uzkrātā pieredze, plašā, modernā ražotne un kvalitatīvi materiāli ir galvenie priekšnosacījumi izcilam gala rezultātam. Katrs izstrādājums tiek izgatavots individuāli, rūpīgi piemērojot to konkrētās telpas konfigurācijai.